Novinky 2020

Vážení přátelé, milovníci kempu a karavanisté

Děkujeme za Vaši přízeň v minulých letech a rádi bychom vás informovali o připravovaných novinkách a změnách v areálu v roce 2020 .

Jak jsme již avízovali v minulém roce, probíhá v našem areálu řada změn. Jak stavebních, tak organizačních. Dostáli jsme slovu a spousta plánovaných věcí se i uskutečnila.

Zrušení diskoték se v minulém roce osvědčilo. Byly ponechány pouze dětské diskotéky ve středu a v sobotu. Díky tomu se stal kemp poklidnější, což ocenili jak rekreanti, tak karavanisté.

Ubytování - ve zděných chatičkách proběhla výměna oken za nová plastová. Ve všech pokojích budou od letošního roku k dispozici malé ledničky. Proběhla rekonstrukce i v posledních chatičkách - malování, tapetování, nová lina, postele, nábytek.

Proběhla slíbená rekonstrukce sprch v hlavní budově Juniorcampu - oddělovací zeď, nová dlažba i na toaletách. V letošním roce jsme se pustili i do rekonstrukce toalet v budově Caravan clubu.

Protože nové dětské hřiště u minigolfu  bylo velice oblíbené, rádi bychom ho v následujících letech o něco rozšířili.

V letošním roce bude opět k  dispozici nafukovací skákací hrad, elektrická autíčka a dětský bar se zmrzlinou. U hlavního baru nám v minulé sezóně přibylo i pohodlné paletové sezení a letos bude vybudováno v blízkosti i nové ohniště.

Dětský koutek pro vaše nejmenší  v centrální budově ( jídelně) v Juniorcampu byl v minulém roce vybaven i televizí s dětskými programy.

V roce 2020 plánujeme vybavit hlavní prostor jídelny v budově Juniorcampu topnými tělesy pro vaše pohodlí hlavně na začátku a konci sezony, kdy není úplně teplé počasí. To jistě ocení školní akce, firemní akce a jiné .

 

Věříme, že opět nové změny uvítáte a budete se k nám rádi vracet. Těšíme se na vaši návštěvu.