Novinky 2019

Vážení přátelé, milovníci kempu a karavanisté

Děkujeme za Vaši přízeň v minulých letech a rádi bychom vás informovali o připravovaných novinkách a změnách v areálu .

Chtěli  bychom, aby se Juniorcamp stal příjemným místem pro rodinnou dovolenou, a proto se chceme přeorientovat z místa, které je vyhlášené diskotékami , na místo které bude vyhlášené  především krásným klidným prostředím a rodinnou zábavou nejen v týdnu , ale i o víkendu.

Proto jsme se rozhodli  od letošního roku zrušit diskotéky a ponechat jen diskotéky pro děti. Nechceme zůstat jen u prostého  zrušení diskoték, ale chceme postupně zkvalitňovat služby pro všechny naše  návštěvníky. Již dříve jsme podstatně zvýšili komfort ohledně dostupnosti teplé vody která je nyní k dispozici nepřetržitě,  kompletně jsme zrekonstruovali centrální budovu s jídelnou, posezení na terase u stánku, molo u vody a poskytli tobogán zdarma.

V loňském roce jsme začali s předěláváním pokojů, výměnou postelí, nábytku, lina.
V tomto trendu pokračujeme i v roce letošním.

Nově zřizujeme dvoupokojové ubytování hlavně pro rodiny s dětmi. Tyto pokoje budou vybaveny ledničkou, kuchyňským pultem a budou přednostně poskytnuty týdením pobytům. Víkendové pobyty budeme rezervovat až na poslední chvíli v pondělí před víkendem .V rámci rekonstrukce je bohužel omezená kapacita těchto pokojů. Ačkoliv bychom velice rádi, nejsme momentálně schopni tento komfort poskytnou všem ubytovaným. V budoucnu bychom ale rádi vybavili ledničkou i pokoje další.
Dále v tomto  roce uvedeme do provozu dětské hřiště u minigolfu. Plánujeme menší dětský koutek pro vaše nejmenší  v centrální budově ( jídelně) v Juniorcampu.

Pracujeme na renovaci sprch ( umývárna bude oddělená od sprchy zdí, pro více soukromí, nová dlažba ) a toalet v Juniorcampu.

Pokud vše dobře dopadne, tak v prostoru jednoho  tenisového kurtu bude venkovní fitness , u řeky půjčovna zorbingových koulí pro děti a na ploše před hlavní budovou v Juniorcampu  v odpoledních hodinách, vždy od středy do soboty skákací hrad, nafukovací skluzavka, cukrová vata a elektrická autíčka.

Areál je samozřejmě vhodný nejen pro rodinnou rekreaci, ale i pro školní pobyty a firemní akce.V posledních letech se stal oblíbený i u vystavovatelů psů a jejich příznivců.

Věříme, že nové změny uvítáte a budete se k nám rádi vracet. Těšíme se na vaši návštěvu.