Stravování


 

Restaurace "Caravan club"→ fotogalerieIMG 1190

Restaurace Caravan club je pro vás otevřena od 8:00 do 23:00. V denní nabídce jsou k dispozici hotová jídla, minutky, polévky, saláty, nealkoholické nápoje, točené, i lahvové pivo, víno ......  
V měsících červenci a srpnu zde probíhají snídaně formou bufetu. 
  


IMG 2092

Restaurace "Juniorcamp"→ fotogalerie

Restaurace s terasou a výhledem na řeku se nachází v prvním patře centrální budovy Juniorcampu. Restaurace je pro Vás v sezóně otevřena od 08.00 do 19.30 hodin.

Stravování je zajištěno formou výdejních pultů, kde si můžete vybrat polévky, hotová jídla, dezerty, saláty, kávu, nealkoholické nápoje, pivo, víno. Restaurace slouží také pro širokou veřejnost.

 


 

IMG 2103

 Stánek u řeky s rychlým občerstvením → fotogalerie

Stánek s terasou u řeky se nachází ve spodní části areálu, vedle travnaté pláže, půjčovny lodiček a šlapadel. Stánek je pro Vás v sezóně otevřen od 10.00 do 20.00 hodin, případně dle dohody pro jednotlivé akce a aktivity.

Můžete si zde vybrat z velmi široké denní nabídky smažených jídel, polévky, toastů, ale i širokého sortimentu nealkoholických i alkoholických nápojů, samozřejmě i studeného pivka ....... 

Stánek s občersvením slouží nejen našim ubytovaným hostům, ale také pro širokou veřejnost. Aktuální nabídka dne je vždy vyvěšena přímo u stánku a na reklamních tabulích.