Stravování


 

Restaurace "Caravan club"→ fotogalerieIMG 1190

Restaurace Caravan club je pro vás otevřena od 10:00 do 24:00. V denní nabídce jsou k dispozici hotová jídla, minutky, polévky, saláty, nealkoholické nápoje, točené, i lahvové pivo, víno ......  
O víkendech je možné využít snídaně formou švédského stolu za jednotnou cenu 95,- Kč / za osobu. 

IMG 2092

Restaurace "Juniorcamp"→ fotogalerie

Restaurace s terasou a výhledem na řeku se nachází v prvním patře centrální budovy Juniorcampu. Restaurace je pro Vás v sezóně otevřena od 08.00 do 19.00 hodin, nebo dle dohody. 

Stravování je zajištěno formou samoobslužných výdejních pultů, kde si můžete vybrat polévky, hotová jídla, dezerty, saláty, kávu, nealkoholické nápoje, pivo, víno. 

 Restaurace slouží také pro širokou veřejnost - aktuální nabídka dne je vždy vyvěšena u recepce nebo v prostorách restaurace.


Stánek "Šupina" s rychlým občerstvením u vody → fotogalerie

IMG 2103

Stánek s terasou u řeky se nachází ve spodní části areálu, vedle travnaté pláže, půjčovny lodiček a šlapadel. Stánek je pro Vás v sezóně otevřen od 09.00 do 19.00 hodin, případně dle dohody pro jednotlivé akce a aktivity.

Můžete si zde vybrat z velmi široké denní nabídky nejen smažených jídel, polévek, toastů, salátů, ale i širokého sortimentu nealkoholických i alkoholických nápojů, samozřejmě i studeného pivka ....... 

Stánek s občersvením slouží nejen našim ubytovaným hostům, ale také pro širokou veřejnost. Aktuální nabídka dne je vždy vyvěšena přímo u stánku a na reklamích tabulích.