Stravování


 

Restaurace "Caravan club"IMG 1190

Restaurace Caravan club je pro vás otevřena od 10:00 do 24:00. V denní nabídce jsou k dispozici hotová jídla, minutky, polévky, saláty, nealkoholické nápoje, točené, i lahvové pivo, víno ......  
O víkendech je možné využít snídaně formou švédského stolu za jednotnou cenu 95,- Kč / za osobu. Restaurace je s obsluhou a nelze zde použít stravovací talony vydané v recepci, jako v restauraci Juniorcampu v hlavní budově.

IMG 2092

Restaurace "Juniorcamp"

Restaurace s terasou a výhledem na řeku se nachází v prvním patře centrální budovy Juniorcampu. Restaurace je pro Vás v sezóně otevřena od 08.00 do 19.00 hodin, nebo dle dohody. 

Stravování je zajištěno formou samoobslužných výdejních pultů, kde si můžete vybrat polévky, hotová jídla, dezerty, saláty, kávu, nealkoholické nápoje, pivo, víno. V recepci obdržíte v případě zájmu stravenky v hodnotě polopenze nebo plné penze, za které si v restauraci vyberete jídlo z nabídky, nebo můžete platit přímo u výdejního pultu restaurace. Nápoje a další nadstandardní doplňky stravování se doplácí také přímo u pokladny v restauraci.

Kouření není v této restauraci povoleno. Kouřit je možné na venkovních terasách přímo u restaurace. 
Restaurace slouží také pro širokou veřejnost - aktuální nabídka dne je vždy vyvěšena u recepce, nebo v prostorách restaurace.


Stánek s rychlým občersvením "Juniorcamp"IMG 2103

Stánek s terasou a výhledem na řeku se nachází ve spodní části areálu, přímo u řeky, vedle travnaté pláže, půjčovny lodiček a šlapadel. Stánek je pro Vás v sezóně otevřen od 08.00 do 19.00 hodin, případně dle dohody pro jednotlivé akce a aktivity.

Rychlé občerstvení je zajištěno formou bezobslužného bufetu, kde si můžete vybrat z velmi široké denní nabídky od smažených jídel, polévek, kávy, nealkoholických i alkoholických nápojů, piva ....... Tento typ stravování se hradí přímo u pokladny ve stánku.

Stánek s občersvením slouží nejen našim ubytovaným hostům, ale také pro širokou veřejnost. Aktuální nabídka dne je vždy vyvěšena přímo u stánku a na reklamích tabulích.


* Po rozkliknutí obrázků na stránce naleznete fotogalerie k jednotlivým typům ubytováníLog in