Ubytování

Ubytovací řád - čtěte!

 


Nové ubytování apartmány → fotogalerie

Ubytování ve zděných chatkách s vlastním sociálním zařízením ( wc, sprcha, vlastní teplá voda ).                                                    

20220630 130725Tyto chatky mají možnost ubytování i v chladných obdobích na jaře a na podzim.Zděná chatka má 6 samostatných pokojů s vlastním vchodem. Pokoje jsou čtyřlůžkové. Nabízí postele či palandy, skříň. Součástí vybavení každého pokoje jsou také peřiny a polštáře s povlečením a malá lednička. Cena ubytování je za apartmán za noc. Max počet osob na apartmánu 4.

 

  

      


Ubytování Juniorcamp → fotogalerie
Junior 1210

Juniorcamp nabízí ubytování v jednoduše zařízených chatičkách v celkové kapacitě 130 lůžek. V jednotlivých pokojích hosté naleznou postel či palandu, skříň, stolek a židle. . Areál nabízí 2,3,4 i 5-ti lůžkové pokoje. V menších chatkách jsou většinou 4 pokoje, většinou dvoulůžkové. Větší chatky mají 7 až 9 pokojů a to od dvou, až po čtyřlůžkové pokoje. Součástí vybavení každého pokoje jsou také peřiny a polštáře s povlečením a malá lednička.

 caravanIMG 1255Ubytování Caravan Club  → fotogalerie

Ubytování ve zděných chatkách. Tyto chatky mají možnost ubytování i v chladných obdobích na jaře a na podzim (lehce vytápěné) v celkové kapacitě 70 lůžek. Pokoje jsou čtyřlůžkové nebo  pětilůžkové. Nabízí postele či palandy, skříň. Součástí vybavení každého pokoje jsou také peřiny a polštáře s povlečením a malá lednička. 


p10 optimized

Vybavení areálu → fotogalerie 

V areálu najdete 2 dětské hřiště, minigolf, tenisové kurty a několik míst ke stravování. K dispozici je několik sprch a toalet v hlavních budovách, které jsou několikrát denně kontrolovány a udržovány v čistotě. K dispozici je základní vybavení (mýdlo, toaletní papír, papírové ručníčky). I z nejvzdálenějších chatek je sociální zařízení na dosah, maximálně několik desítek metrů.

  

 


Další doplňující informace:

V převážné většině je celý areál pokryt internetových WI-FI signálem zdarma. Elektrické zásuvky ve všech chatkách a pokojích jsou určeny jen pro mobilní telefony, tablety či počítače, případně rádia. Nejsou určeny pro varné konvice, přenosné lednice a další příkonově náročnější zařízení. V žádných chatkách a pokojích nelze vařit. Většina naší ubytovací kapacity je vhodná jak pro letní pobyt rodin s dětmi, tak i pro školy v přírodě, sportovní soustředění, firemní, či jiné akce. V době mimo hlavní sezónu je možné využít pro větší firemní, či jiné akce ubytování  s příslušným stravovacím a jiným servisem dle přání a dohody. 


Alex fotky 598Provoz recepce:

Recepce se nachází (červen-srpen) v podchodu centrální budovy Juniorcampu.
Provozní doba recepce je denně od 9:00 - 20:00 hodin.
Personál recepce zajišťuje veškeré služby spojené s ubytováním a půjčováním sportovního zařízení a sportovního náčiní.