Ubytování

 


Ubytování v chatkách "Juniorcamp Tobogán" - UBYTOVACÍ ŘÁDJunior 1210

Juniorcamp Tobogán nabízí ubytování v jednoduše zařízených letních, nevytápěných chatičkách v celkové kapacitě 130 lůžek. V jednotlivých pokojích hosté naleznou postel či palandu, skříň, stolek a židle. Součástí vybavení každé chatky jsou také peřiny a polštáře s povlečením. Areál nabízí dvou, tří nebo čtyřlůžkové pokoje, které je možné dále kombinovat dle vašeho přání. V menších chatkách je celkem 5 pokojů, většinou dvoulůžkových. Větší chatky mají sedm až devět pokojů a to od dvou, až po čtyřlůžkové pokoje. V případě mimosezónních větších akcí je možné po dohodě s vedením areálu v jednotlivých pokojích zajistit i elektrické přitápění. 

 


caravanIMG 1255Ubytování v chatkách "Caravan club" - UBYTOVACÍ ŘÁD

Caravan club poskytuje ubytování ve zděných vytápěných chatkách. Tyto chatky poskytují možnost celoroční ubytování v celkové kapacitě 70 lůžek. A to ve čtyřlůžkových a pětilůžkových pokojích, které nabízí postele či palandy, skříň, stolek a židle. Součástí vybavení každého vytápěného pokoje jsou také peřiny a polštáře s povlečením.   


Sociální zařízení a sprchy:IMG 1122

U každého z areálů je k dispozici dostatečná kapacita, několikrát denně udržovaného sociálního zařízení a sprch s neustále tekoucí teplou vodou. I z nejvzdálenějších chatek je sociální zařízení na dosah, maximálně několik desítek metrů. Vše ve zděných částech budov s veškerým komfortním vybavením a pravidelně doplňovanými toaletními potřebami, jako je toaletní papír a tekuté mýdlo.


Další doplňující informace:

V převážné většině je celý areál pokryt internetových WIFI signálem zdarma. Elektrické zásuvky ve všech chatkách a pokojích jsou určeny jen pro mobilní telefony, tablety či počítače, případně rádia. Nejsou určeny pro varné konvice, přenosné lednice a další příkonově náročnější zařízení. V žádných chatkách a pokojích nelze vařit. Veškeré naše ubytovací kapacity jsou vhodné jak pro letní pobyt rodin s dětmi, tak i pro školy v přírodě, sportovní soustředění, firemní, či jiné akce. Pro bezpečnost těch nejmenších návštěvníků jsou na požádání u recepčních k dispozici zábrany k postelím proti pádu. 
V době mimo hlavní sezónu je možné využít pro větší firemní, či jiné akce ubytování obou areálů o celkové kapacitě 200 lůžek s příslušným stravovacím a jiným servisem dle přání a dohody. 


Alex fotky 598Provoz recepce:

Recepce se nachází (červen-srpen) v podchodu centrální budovy Juniorcampu.
Provozní doba recepce je denně od 9:00 - 14:00 a od 15:00 - 20:00 hodin.
Personál recepce zajišťuje veškeré služby spojené s pobytem, rezervací ubytování, ubytováním, platbami a půjčováním sportovního zařízení a sportovního náčiní.

Přečtěte si prosím UBYTOVACÍ ŘÁD


Aktuální ceník ubytování a přidružených služeb - přečtěte si prosím UBYTOVACÍ ŘÁD

Pobyt lze jednuduše rezervovat pomocí elektronického formuláře, telefonicky, nebo e-mailem. Vaši rezervaci akceptujeme maximálně do 18:00 hodiny prvotního dne ubytování. Po této hodině bude ubytovací kapacita poskytnuta dalším zájemcům o ubytování. V den odjezdu je nutné vyklidit obývané pokoje maximálně do 11:00 hodiny a předat se svléknutým povlečením ponechaným na pokoji určeným zaměstnanům provozovatele, nebude-li dohodnuto jinak. Po dohodě s pracovníky recepce je možné váš automonil i po předání klíčů od ubykace v den vašeho odjezdu ponechat v areálu.
Níže uvedené ceny ubytování zahrnují i poplatky za peřiny a povlečení. Akceptujeme platbu v hotovosti v první den ubytování, nebo bankovním převodem s úhradou předem na účet 476 395 343/0300 (VS - číslo rezervace). Platební karty neakceptujeme. Nejbližší bankomat pro výběr hotovosti je v případě vaší potřeby ve městě Neveklov, vzdáleném 12km.

Ceny ubytování za den:
(veškeré ceny jsou uvedeny vč. DPH)

 

 

 Hlavní sezóna 

29.6. - 2.9.2018

  Mimo sezónu

1.5. - 28.6. a 3.9. - 31.10.2018

Neděle - Čtvrtek Pátek - Sobota Pondělí - Neděle
 Dospělí Kč 220,- Kč 280,- Kč 220,-
 Děti do 12 let Kč 170,- Kč 170,-  Kč 170,- 
 Děti do 3 let zdarma zdarma  zdarma 

 

Ceny ubytování s plnou penzí za den pro školy:
(veškeré ceny jsou uvedeny vč. DPH)

 

Základní škola Kč 310,- (na 20 žáků 1 učitel zdarma)
Střední škola Kč 330,-  (na 20 žáků 1 učitel zdarma)
Vysoká škola Kč 340,-  (na 20 žáků 1 učitel zdarma)

 

 

Další informace k platbám za příslušné služby pro ubytované:

Parkování automobilů u chatek  50,- Kč / den / auto
Poplatek za psa, či jiné větší zvíře 30 ,- Kč / den, týdenní pobyt se slevou 150,- Kč
Doplatek za rezervované a neobsazené místo 50,- Kč / noc  / lůžko
Vratná záloha na klíč od pokoje 200,- Kč (zpětné vyplacení při odjezdu po odevzdání klíče, nepoškozeného pokoje a jeho zařízení)

* Po rozkliknutí obrázků na stránce naleznete fotogalerie k jednotlivým typům ubytování

Tagged under Ubytování

Poptávkový formulář

Kontaktujte nás

Pokud potřebujete upřesnění vámi požadovaných informací, vyplňte tento poptávkový formulář. Budete námi zpětně kontaktováni, jak jen to bude možné.
Vyplňte prosím všechny povinné položky.
captcha
Nahrát znovu

Log in