Ubytování

Ubytovací řád - čtěte!


Ubytování v chatkách → fotogalerieJunior 1210

Juniorcamp nabízí ubytování v jednoduše zařízených chatičkách v celkové kapacitě 130 lůžek. V jednotlivých pokojích hosté naleznou postel či palandu, skříň, stolek a židle. . Areál nabízí 2,3,4 i 5-ti lůžkové pokoje. V menších chatkách jsou většinou 4 pokoje, většinou dvoulůžkové. Větší chatky mají 7 až 9 pokojů a to od dvou, až po čtyřlůžkové pokoje. Součástí vybavení každého pokoje jsou také peřiny a polštáře s povlečením. 
caravanIMG 1255Ubytování ve zděných chatkách  → fotogalerie

Juniorcamp poskytuje také ubytování ve zděných chatkách. Tyto chatky mají možnost ubytování i v chladných obdobích na jaře a na podzim (lehce vytápěné) v celkové kapacitě 70 lůžek. Pokoje jsou čtyřlůžkové nebo  pětilůžkové. Nabízí postele či palandy, skříň. Součástí vybavení každého pokoje jsou také peřiny a polštáře s povlečením.  


Sociální zařízení a sprchy → fotogalerie
IMG 1122

V areálu je k dispozici několik sprch a toalet v hlavních budovách, které jsou několikrát denně kontrolovány a udržovány v čistotě. K dispozici je základní vybavení (mýdlo, toaletní papír, papírové ručníčky). I z nejvzdálenějších chatek je sociální zařízení na dosah, maximálně několik desítek metrů. 


 

Další doplňující informace:

V převážné většině je celý areál pokryt internetových WI-FI signálem zdarma. Elektrické zásuvky ve všech chatkách a pokojích jsou určeny jen pro mobilní telefony, tablety či počítače, případně rádia. Nejsou určeny pro varné konvice, přenosné lednice a další příkonově náročnější zařízení. V žádných chatkách a pokojích nelze vařit. Většina naší ubytovací kapacity je vhodná jak pro letní pobyt rodin s dětmi, tak i pro školy v přírodě, sportovní soustředění, firemní, či jiné akce. V době mimo hlavní sezónu je možné využít pro větší firemní, či jiné akce ubytování  s příslušným stravovacím a jiným servisem dle přání a dohody. 


Alex fotky 598Provoz recepce:

Recepce se nachází (červen-srpen) v podchodu centrální budovy Juniorcampu.
Provozní doba recepce je denně od 9:00 - 20:00 hodin.
Personál recepce zajišťuje veškeré služby spojené s ubytováním a půjčováním sportovního zařízení a sportovního náčiní.