+420 603 429 190 | juniorcamp@zivohost.cz

juniorcamp nová živohošť

Apartmány Juniorcamp

Ubytování v nových zděných chatkách s vlastním sociálním zařízením.

Tyto chatky mají možnost ubytování i v chladných obdobích na jaře a na podzim. Zděná chatka má 6 samostatných pokojů s vlastním vchodem a vlastním sociálním zařízením (wc, sprcha, vlastní teplá voda). Pokoje jsou čtyřlůžkové. Nabízí postele či palandy, skříň. Součástí vybavení každého pokoje jsou také peřiny a polštáře s povlečením a malá lednička. Max počet osob na apartmánu 4. Apartmán není vybaven ručníky a utěrkami !

Cena ubytování za 4 lůžkový apartmán

2 200 Kč / noc

Další poplatky

Parkování motocyklu u chatky

30 Kč / noc

Parkování auta u chatky

50 Kč / noc

Poplatek za psa, či jiné větší zvíře

30 Kč / noc

Vratná záloha na klíč od pokoje

500 Kč

(veškeré ceny jsou uvedeny vč. DPH)

V plánku jsou apartmány označeny A, B, C, D.

V areálu není možno stavět stany, parkovat karavany a obytná auta a nocovat v nich! Kontakt na sousední areály pro ubytování ve stanech, karavanech najdete ZDE>>

Vybavení areálu

V areálu najdete 2 dětské hřiště, minigolf, tenisové kurty a několik míst ke stravování. K dispozici je několik sprch a toalet v hlavních budovách, které jsou několikrát denně kontrolovány a udržovány v čistotě. K dispozici je základní vybavení (mýdlo, toaletní papír, papírové ručníčky). I z nejvzdálenějších chatek je sociální zařízení na dosah, maximálně několik desítek metrů.

 

Další doplňující informace

WI-FI signál zdarma je dostupný v restauracích a jejich blízkém okolí. Elektrické zásuvky ve všech chatkách a pokojích jsou určeny jen pro mobilní telefony, tablety či počítače, případně rádia. Nejsou určeny pro varné konvice, přenosné lednice a další příkonově náročnější zařízení. V žádných chatkách a pokojích nelze vařit. Většina naší ubytovací kapacity je vhodná jak pro letní pobyt rodin s dětmi, tak i pro školy v přírodě, sportovní soustředění, firemní, či jiné akce. V době mimo hlavní sezónu je možné využít pro větší firemní, či jiné akce ubytování s příslušným stravovacím a jiným servisem dle přání a dohody.

Další možnosti ubytování

Chatky Juniorcamp

Jednoduše zařízené chatičky o celkové kapacitě 130 lůžek.

Chatky Caravan Club

Chatky s možností ubytování i v chladných měsících na jaře a na podzim.